Skvelé nátierky zo sumčeka kúpite aj v RS Púšť

ZDRAVÉ, CHUTNÉ A OBĽÚBENÉ NÁTIERKY

ZO SUMČEKA OMEGA

Objednávky cez náš eshop na www.pust.sk, príp. na 046/542 41 44 (osobný odber alebo dovoz - len v rámci Prievidze a blízkeho okolia)

 

Balenie po 8 ks v kartóne.

cena 1,65 Eur / ks (ak si objednáte celý kartón, cena je 1,60 Eur / ks)

 

Nátierka sumček omega so zeleninou (150 g)

Obľúbená rodinná nátierka vyššieho štandardu je svojou vyváženou chuťou vhodná pre každého člena domácnosti. Táto nátierka je obľúbená hlavne u detí. Po otvorení vás očarí jej lahodná chuť, ktorú dotvárajú nadrobno nakrájaná zelenina a kúsky sumčieho mäska. Možno ju využiť ako rýchlu a zdravú desiatu, či olovrant pre deti a dospelých.

Zloženie: Sumček africký 33%, voda, repkový olej, paprika (11%), fazuľové struky (4%), cibuľa (4%), prísady: sójová múka, mliečne bielkoviny, škrob, jedlá soľ, zahusťovadlo: guarová guma, vaječná bielkovina, koreniny, zvýrazňovač chuti E621, aróma (obsahuje zeler), dextróza, antioxidant: kyselina askorbová, sušená zelenina (cibuľa a cesnak), farbivo: paprikový extrakt, rajčinový pretlak, škrob. Môže obsahovať pšenicu a mandle.

Nátierka sumček omega s fazuľou (150 g)

Určite poteší aj najnáročnejšieho labužníka. Vďaka netradičnému spojeniu a vyrovnanej chuti fazuľky a domácej sladkovodnej ryby sumčeka omega si našla medzi zákazníkmi svojich stálych fanúšikov. Jej jemne pikantná chuť si vás určite získa a radi sa k nej vrátite...

Zloženie: Sumček africký 28%, voda, repkový olej, paprika (9%), cibuľa, fazuľa varená (7%), prísady: sójová múka, mliečne bielkoviny, škrob, jedlá soľ, zahusťovadlo: guarová guma, vaječná bielkovina, koreniny, zvýrazňovač chuti E621, aróma (obsahuje zeler), dextróza, antioxidant: kyselina askorbová, sušená zelenina (cibuľa a cesnak), farbivo: paprikový extrakt, škrob, bazalka. Môže obsahovať pšenicu a mandle.

Nátierka sumček omega s feferónmi a hlivou (150 g)  

Tretia a najpikantnejšia nátierka z našej ponuky dopĺňa chuťový zážitok, ku ktorému sa určite budete radi vracať. Netradičná spojitosť chutí, to je nátierka Sumček s feferónmi a hlivou. Nátierka je vhodná aj ako chuťovka na neformálne posedenie s priateľmi. Skvele sa hodí na toasty a k chrumkavému chlebíku.

Zloženie: Sumček africký 40%, voda, repkový olej, hliva ustricová (6,5%), ochucujúca zložka: sójová múka, mliečne bielkoviny, škrob, jedlá soľ, zahusťovadlo: guarová guma, vaječná bielkovina, koreniny, zvýrazňovač chuti E621, sušená zelenina (cibuľa a cesnak), aróma (obsahuje ZELER), dextróza, antioxidant, kyselina askorbová, farbivo: paprikový extrakt, feferóny (3%), rajčinový pretlak. Výrobok môže obsahovať PŠENICU A MANDLE.