Ponuka služieb

Vďaka vhodným priestorom a dlhoročným skúsenostiam s organizovaním rôznych spoločenských príležitostí ako sú: svadby, stužkové, firemné večere, plesy, rodinné oslavy, recepcie a rauty je Rekreačné stredisko Púšť ideálnym miestom pre firemné, rodinné a spoločenské akcie.

K dispozícii sú 3 miestnosti  s uvedenou kapacitou. Zabezpečujeme komplexné technické vybavenie, stravovacie, ubytovacie a ďalšie služby podľa požiadaviek klienta.

Miestnosť Kapacita
Spoločenská sála do 160 osôb
Banketka do 30 osôb
Rokovací salónik do 15 osôb

Spoločenskú sálu a banketku prispôsobíme druhu spoločenského podujatia.

Rokovací salónik

Rokovací salónik

Na obchodné rokovania a reprezentatívne účely ponúkame prenájom klimatizovaného rokovacieho salónika pre 15 osôb. Je vybavený audiovizuálnou technikou, s možnosťou využitia výpočtovej techniky.

Banketka

Na školenia, prednášky, jazykové kurzy, rodinné oslavy alebo pracovné obedy a večere je možné využiť banketkovú miestnosť s kapacitou 30 miest.

Spoločenská sála

Spoločenská sála

Najväčším priestorom vhodným na organizovanie väčších firemných alebo rodinných akcií je klimatizovaná spoločenská miestnosť s kapacitou 160 miest. K dispozícii je aj prezentačná technika. Je to vyhľadávaný priestor pre svadby a stužkové.